1020907

Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Radostowie Średnim
Obecnie trwa budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w miejscowości Radostów Średni o wymiarach 30 x 50 m, o nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko przystosowane będzie do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i odpowiednio wyposażone w trwale urządzenia dla tych dyscyplin sportowych (dwie bramki, jeden komplet do siatkówki, cztery kosze do koszykówki). Na boisku będzie można okazjonalnie grać w tenisa ziemnego badmintona, piłkę nożną i inne gry zespołowe. Całość płyty boiska otoczona będzie ogrodzeniem o wysokości 3 i 4 m stanowiącym „łapacz piłek”. Boisko nie będzie posiadało miejsc siedzących dla widowni, natomiast będzie przystosowane do obserwacji gier w pozycji stojącej z przyległego placu. Termin realizacji do 30.11.2006.

23 10 2006

Pisarzowice – droga dojazdowa do gruntów rolnych

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna