Remont świetlic wiejskich
W roku bieżącym, przeprowadzono remont dwóch świetlice wiejskich – w Radostowie i Mściszowie. W ramach przeprowadzonych prac wykonano: wymianę okien, wymianę - cyklinowanie i lakierowanie podłogi, centralne ogrzewanie, wykafelkowano toalety. Remont świetlicy w Radostowie zakończono w miesiącu sierpniu, a świetlicę w Mściszowie oddano do użytku w miesiącu wrześniu.
Ponadto na przełomie miesiąca września i października przeprowadzono renowację elewacji na budynku świetlicy w Nawojowie Łużyckim.
Jednocześnie informujemy, iż w przyszłym roku budżetowym przewidujemy przeprowadzenie remontu kapitalnego kolejnej świetlicy. Niemniej jednak o tym, która świetlica będzie remontowana, zdecydują radni nowej kadencji.

23 10 2006

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali