Kolejny transport darów z Holandii
W dniu 20 listopada 2006 r. ku zadowoleniu mieszkańców po raz kolejny, w ramach pomyślnie układającej się współpracy z holenderską fundacją „Heerde Help Polen”, do Gminy Lubań trafił następny transport z darami dla mieszkańców naszej gminy.
Dary te otrzymaliśmy dzięki usilnym staraniom ks. Jana Marciniaka - Proboszcza z Henrykowa i owocnej współpracy Gminy Lubań. W transporcie z darami znalazły się słodycze dla dzieci – przede wszystkim pierniki, które zostały wręczone dzieciom uczęszczającym do szkól na terenie naszej gminy, jako paczki andrzejkowo-mikołajkowe.
Potrzeby w zakresie pomocy w naszym środowisku lokalnym są naprawdę duże dlatego spotkaliśmy się z wielką radością i zadowoleniem obdarowanych.
Obdarowane dzieci serdeczne dziękują zarówno ofiarodawcom z Holandii jak i księdzu Janowi Marciniakowi za troskę, życzliwość i serdeczność, której wyrazem są działania obfitujące otrzymaną pomocą.

21 11 2006

Jubileusz zespołu Marysieńki