Pozyskiwanie środków finansowych z zewnątrz na realizację inwestycji przez Gminę Lubań
Dnia 26.04.2007r. Gmina Lubań złożyła wniosek o dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego w ramach programu „Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na realizację projektu pn.: „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w miejscowości Kościelnik”.
Przedsięwzięcie polegać będzie na budowie wielofunkcyjnego boiska sportowego o wymiarach 22,0 x 44,0 m o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej.
Kwota dofinansowania 200 tys. zł.
Planowany termin rozpoczęcia – wrzesień 2007
Planowany termin zakończenia – listopad 2007
27 04 2007

Schronisko dla zwierząt