Pozyskiwanie środków finansowych z zewnątrz na realizację inwestycji przez Gminę Lubań
Dnia 17.05.2007r. Gmina Lubań złożyła wniosek do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o dofinansowanie projektu pn.: „Budowa i wdrożenie publicznego, interaktywnego systemu usług administracji samorządowej e-urząd – w Gminie Lubań”. Przedmiotem projektu jest kompleksowe zinformatyzowanie urzędu poprzez rozbudowę infrastruktury teleinformatycznej i wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów oraz wdrożenie systemu zdalnych usług udostępnianych klientom indywidualnym i instytucjonalnym drogą elektroniczną.
Kwota dofinansowania 185 425,00 zł
Planowany termin rozpoczęcia – luty 2008