Zebranie wiejskie w Nawojowie Śląskim
W dniu 18 maja 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Nawojowie Łużyckim odbyło się zebranie wiejskie z udziałem mieszkańców Nawojowa Śląskiego. W spotkaniu udział wzięli : Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik, Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin oraz Pan Marian Bokłak – pracownik urzędu gminy. Zebraniu przewodniczył i prowadził Sołtys Sołectwa Nawojów Śląski – Pan Zbigniew Laskowski. Głównym punktem zebrania było rozliczenie sprzedanych i posiadanych maszyn rolniczych będących własnością rady sołeckiej. Ponadto poruszono problem wycinki lub przycięcia drzew w alei lipowej oraz dowóz dzieci do szkoły.
28 05 2007

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali