Zebranie wiejskie w Nawojowie Śląskim
W dniu 18 maja 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Nawojowie Łużyckim odbyło się zebranie wiejskie z udziałem mieszkańców Nawojowa Śląskiego. W spotkaniu udział wzięli : Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik, Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin oraz Pan Marian Bokłak – pracownik urzędu gminy. Zebraniu przewodniczył i prowadził Sołtys Sołectwa Nawojów Śląski – Pan Zbigniew Laskowski. Głównym punktem zebrania było rozliczenie sprzedanych i posiadanych maszyn rolniczych będących własnością rady sołeckiej. Ponadto poruszono problem wycinki lub przycięcia drzew w alei lipowej oraz dowóz dzieci do szkoły.
28 05 2007

Zakończono ważne inwestycje drogowe