Zebranie wiejskie w Kościelniku
W dniu 18 maja 2007 roku w Szkole Podstawowej w Kościelniku odbyło się zebranie wiejskie. W zebraniu wzięli udział Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik oraz Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin. Zebranie otworzył i prowadził Sołtys sołectwa Kościelnik – Pan Marian Witwicki. Głównym punktem zebrania było zatwierdzenie preliminarza wydatków zaplanowanych przez Radę Sołecką. Ponadto poruszono wiele bieżących spraw nurtujących mieszkańców Kościelnika. Między innymi : problem z bezpańskimi psami, selekcja odpadów oraz budowa kanalizacji. Na zebraniu podjęto decyzję o organizacji Dnia Dziecka z udziałem dzieci niepełnosprawnych.
28 05 2007

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

Radni obradowali