Wyniki programu „BLISKO-BOISKO” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na realizację projektu pn.: „Budowa boiska Radogoszcz”.
W dniu 19 czerwca 2007 roku Ministerstwo Sportu oraz PZU S.A ogłosiły wyniki naboru wniosków zakwalifikowanych do programu „Blisko – Boisko” na rok 2007. Rada Patronacka programu "Blisko Boisko" zakwalifikowała do realizacji 100, spośród 450 wniosków. Na liście zakwalifikowanych do programu nie znalazła się gmina Lubań. Z związku, z czym Gmina Lubań będzie starać się o dalsze pozyskiwanie środków zewnętrznych na budowę boiska, gdzie zostanie wykorzystana dokumentacja projektowa.
20 06 2007

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań