Wyniki programu „Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
W dniu 11 lipca 2007 roku na stronie Ministerstwa Sportu pojawiła się lista wniosków zakwalifikowanych do programu „Budowa boisk wielofunkcyjnych ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży” na rok 2007. Niestety nasz wniosek pn. "Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w m. Kościelnik" nie zakwalifikował się do programu. Będziemy strać się z innych środków pozyskać pieniądze na budowę boiska wielofunkcyjnego, wykorzystując gotową dokumentację projektową.
12 07 2007

Jubileusz zespołu Marysieńki

Informacja z OR KRUS w Bydgoszczy dotycząca składania wniosków o emeryturę roliczą

Sesja absolutoryjna