200.000 złotych od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na usuwanie skutków powodzi w Gminie Lubań
Jak już wcześniej informowaliśmy, Gmina Lubań wystąpiła za pośrednictwem Wojewody Dolnośląskiego, do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z wnioskiem o przyznanie środków finansowych na odbudowę obiektów komunalnych infrastruktury technicznej zniszczonych podczas ulewy w nocy z dnia 23 na 24 sierpnia 2007 roku.
W dniu dzisiejszym, tj. 17 września Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazał na ręce Wójta Gminy Lubań promesę, która gwarantuje otrzymanie dotacji z budżetu państwa w wysokości 200.000 złotych.
Pozyskane środki finansowe wykorzystane zostaną na odbudowę mostów i dróg zniszczonych podczas nawałnicy.
17 09 2007

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

Radni obradowali