biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102381

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Mobilizacja mieszkańców

Jak już wcześniej informowaliśmy w dniu 12 września br. Wójt Gminy Lubań spotkał się z Sołtysami z terenu Gminy Lubań w celu przybliżenia możliwości pozyskania środków finansowych w ramach działania: Odnowa i rozwój wsi. Podstawą starania się o pomoc finansową w ramach przedmiotowego działania jest zmobilizowanie mieszkańców do czynnego udziału w odnowie swoich miejscowości. Podstawą jest stworzenie i przyjęcie przez mieszkańców tzw. Planów Rozwoju Miejscowości.
W tym celu, co nas bardzo cieszy, w ostatnim okresie czasu odbyły się niemalże we wszystkich miejscowościach spotkania rad sołeckich z udziałem przedstawicieli organizacji działających na terenie danej wsi oraz innych „czynnych” mieszkańców. Owocem owych spotkań są deklaracje udziału mieszkańców w warsztatach organizowanych przez Fundację Partnerstwo Izerskie Bogactwem Trójgraniczna w celu opracowania planów rozwoju miejscowości.
Jesteśmy dumni z mieszkańców, iż w tak krótkim czasie spotkali się i wyrazili chęć udziału poprawie życia i wizerunku naszych wiejskich terenów.
Deklaracje sołectw do udziału w warsztatach dotyczących opracowania planów rozwoju miejscowości przekazaliśmy, w dniu 24 września br., bezpośrednio na ręce Pani Bożeny Mulik – Prezesa Fundacji Partnerstwo Izerskie Bogactwem Trójgraniczna. Z niecierpliwością czekamy na określenie terminów rozpoczęcia przedmiotowych warsztatów na terenie naszej gminy.
25 09 2007


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze