biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1140344

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Mobilizacja mieszkańców

Jak już wcześniej informowaliśmy w dniu 12 września br. Wójt Gminy Lubań spotkał się z Sołtysami z terenu Gminy Lubań w celu przybliżenia możliwości pozyskania środków finansowych w ramach działania: Odnowa i rozwój wsi. Podstawą starania się o pomoc finansową w ramach przedmiotowego działania jest zmobilizowanie mieszkańców do czynnego udziału w odnowie swoich miejscowości. Podstawą jest stworzenie i przyjęcie przez mieszkańców tzw. Planów Rozwoju Miejscowości.
W tym celu, co nas bardzo cieszy, w ostatnim okresie czasu odbyły się niemalże we wszystkich miejscowościach spotkania rad sołeckich z udziałem przedstawicieli organizacji działających na terenie danej wsi oraz innych „czynnych” mieszkańców. Owocem owych spotkań są deklaracje udziału mieszkańców w warsztatach organizowanych przez Fundację Partnerstwo Izerskie Bogactwem Trójgraniczna w celu opracowania planów rozwoju miejscowości.
Jesteśmy dumni z mieszkańców, iż w tak krótkim czasie spotkali się i wyrazili chęć udziału poprawie życia i wizerunku naszych wiejskich terenów.
Deklaracje sołectw do udziału w warsztatach dotyczących opracowania planów rozwoju miejscowości przekazaliśmy, w dniu 24 września br., bezpośrednio na ręce Pani Bożeny Mulik – Prezesa Fundacji Partnerstwo Izerskie Bogactwem Trójgraniczna. Z niecierpliwością czekamy na określenie terminów rozpoczęcia przedmiotowych warsztatów na terenie naszej gminy.
25 09 2007


 AKTUALNOŚCI

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze