Ogłoszono przetarg na dokumentację techniczną świetlic i hali namiotowej
Przeprowadzono postępowanie przetargowe na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej modernizacji i remontu świetlic wiejskich w miejscowościach: Radogoszcz, Henryków Lubański, Pisarzowice, Nawojów Łużycki.
Złożono 3 oferty, z której wybrano najkorzystniejszą ofertę firmy Zakładu Usług Projektowo – Budowlanych ze Świdnicy.
Drugie postępowanie przetargowe ogłoszono na opracowanie projektu budowlano – wykonawczego oświetlenia drogowego w Mściszowie. Wybrano ofertę Zakładu Usług Inwestycyjnych Remontowych i Pomiarów Elektrycznych z Lubania z uwagi na najkorzystniejszą cenę tj. 19 520 zł.
Kolejnym zadaniem, na jakie Gmina Lubań ogłosiła postępowanie przetargowe jest opracowanie projektu budowlanego hali namiotowej w Radostowie. Złożono zostało dwie oferty. Wybrano ofertę złożoną przez Pracownię Architektury „DOM” z Jeleniej Góry za 37 454 zł.
25 10 2007

Zakończono ważne inwestycje drogowe