biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102381

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Święty Mikołaj z Holandii
Po raz kolejny działania holenderskiej fundacji „Heerde Help Polen” wywołały uśmiech na twarzach dzieci z Gminy Lubań. 6 grudnia z okazji Mikołajek do Szkoły Podstawowej w Radostowie trafiły pudełka wypełnione pierniczkami ufundowanymi przez holenderskiego producenta.
Prezenty te przywiezione zostały 27 listopada przez przedstawicieli holenderskiej fundacji i przekazane zostały na ręce wójta Mirosława Herdzika, zastępcy wójta Zbigniewa Zjawin i kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewy Figurskiej. Nie zostały one osobiście wręczone dzieciom z uwagi na ograniczony czas naszych darczyńców, którzy pamiętali także o dzieciach z okolicznych gmin.
Zarówno dzień Mikołajek, jak i akademia przygotowana przez nauczycieli ze szkoły Podstawowej w Radostowie była wspaniałą okazją do przekazania tych prezentów. Szkoła w Radostowie już wcześniej spotkała się z życzliwością i gestem przyjaźni ze strony przyjaciół z Holandii. W imieniu dzieci , dyrektora i całego grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej Radostów składamy serdeczne podziękowania dla holenderskich „świętych Mikołajów” z fundacji „Heerde Help Polen” w osobach Wicher Wicher, Ebert Bosch, Hans Veldkamp i Henk Schakelear. To dzięki nim nasza przyjaźń nabiera wciąż rozpędu.
04 01 2008


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze