Nowy dach na budynku świetlicy wiejskiej w Nawojowie Łużyckim
Małymi krokami Gmina Lubań realizuje plan modernizacji wszystkich świetlic gminnych. Kolejnym tego efektem jest wykonanie nowego pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w Nawojowie Łużyckim. Za zgodą konserwatora zabytków dach pokryto blachodachówką. W chwili obecnej budynek świetlicy został w całości odnowiony z zewnątrz, tj. wymieniono stolarkę okienną, wykonano nową elewacje budynku.
Zakłada się, iż z chwilą możliwości pozyskania środków finansowych z zewnątrz zostanie przeprowadzonych kompleksowy remont świetlicy w wewnątrz zgodnie z wykonaną już dokumentacją techniczną.

04 01 2008

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań