Gwiazdkowa Niespodzianka
W dniu 2 lutego 2008 roku w Nawojowie Łużyckim oraz w dniu 9 lutego 2008 roku w Radostowie w świetlicach wiejskich odbyło się spotkanie dzieci i rodziców pod nazwą „Gwiazdkowa niespodzianka”. W spotkaniach uczestniczyło 91 dzieci z miejscowości Radogoszcz, Nawojów Śląski, Radostów Dolny, Średni i Górny. Inicjatorem spotkania byli członkowie kościoła Zielonoświątkowego w Lubaniu.
Podczas spotkania dzieci bawiły się i uczyły piosenek zespołu „Arka Noego” bardzo znanego i lubianego przez dzieci. Ponadto każde dziecko otrzymało paczkę, po otwarciu której każdorazowo pojawiał się uśmiech od ucha do ucha na twarzy każdego z nich.
Za ten uśmiech, w imieniu obdarowanych dzieci , za zorganizowanie „Gwiazdkowej Niespodzianki” przez członków kościoła Zielonoświątkowego w Lubaniu składamy gorące podziękowania, a w szczególności pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Maria Kassel, która koordynowała przeprowadzenia spotkań.
18 02 2008

Zakończono ważne inwestycje drogowe