Zielona szkoła ze SMOKIEM
W dniach 9.02.-13.02.2008 uczniowie klas I-IV przebywali na „Zielonej szkole” W Srebrnej Górze. Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki temu, że Szkoła Podstawowa realizuje program SMOK- Szkoła Myśląca O Każdym. Dzieci spędziły czas bardzo aktywnie: zwiedzały stare forty, sztolnie kopalni srebra. Wiele atrakcji oraz wzrost adrenaliny miały podczas przejścia przez linowy most tybetański, opuszczanie się pośród skał po linach. W Bardzie zwiedziły ruchomą szopkę. Spotkały się podczas gier i zabaw sportowych z uczniami srebrno-górskiej szkoły- również realizującej program SMOK.

13 03 2008

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali