I Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP
W dniu 29 kwietnia 2008 roku o godz. 18.00 w remizie OSP Pisarzowice odbył się I Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. W zjeździe wzięli udział przedstawiciele jednostek z terenu Gminy Lubań, tj. Pisarzowice, Henryków Lubański oraz Mściszów. Zjazd otworzył i prowadził Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik. Cele i zadania Oddziału Gminnego ZOSP szczegółowo omówił, obecny podczas zjazdu, Pan Marek Radwan.
Głównym celem zjazdu był wybór zarządu oraz komisji rewizyjnej. W głosowaniu jawnym wybrano następujący skład zarządu :
- Zbigniew Zjawin – Prezes
- Paweł Cwynar – Wiceprezes
- Rudolf Sowa – komendant gminny
- Zbigniew Kunczał – Skarbnik
- Aneta Usyk – Sekretarz
- Robert Połomski – członek
- Paweł Kurdyś.

Na zakończenie głos zabrał nowo wybrany Prezes Zbigniew Zjawin. Podziękował wszystkim za przybycie oraz za jego wybór na Prezesa. Zobowiązał się do czynnego udziału w funkcjonowanie miejscowych jednostek OSP.
09 05 2008

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali