biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1141720

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Przystąpiliśmy do organizacji dożynek gminnych
Dopiero co zboża zasiane, a już przystąpiliśmy do organizacji dożynek gminnych. Podobnie jak w latach poprzednich spotkaliśmy się z mieszkańcami Mściszowa jako tegorocznych gospodarzy. To oni 6 lat temu z własnej inicjatywy rozpoczęli piękna tradycje, trwająca do dziś, jaką są dożynki gminne.
W związku z tym, iż na przestrzeni lat impreza ta znacząco się rozrosła, to wymaga wieli wcześniejszych uzgodnień. Stąd też 16 maja 2008 roku o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Mściszowie spotkali się mieszkańcy sołectwa z Wójtem Gminy Lubań Mirosławem Herdzikiem oraz pracownikami urzędu gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Po burzliwej dyskusji ustalono, iż dożynki odbędą się w dniu 31 sierpnia bieżącego roku. Wstępnie rozdzielono kto za co odpowiada.
Na koniec zebrania głos zabrali miejscowi rolnicy. Zwrócili się do Wójta Gminy Lubań o wyremontowanie dróg dojazdowych do pól, który przyjął zgłaszane wnioski, jednocześnie zaznaczając, iż o remoncie wskazanych dróg musi zadecydować Rada Gminy Lubań.
20 05 2008


 AKTUALNOŚCI

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze