Święto Gimnazjum Publicznego im. Aleksandra Fredry w Pisarzowicach
Jak co roku, tak i w tym roku uczniowie oraz grono pedagogiczne z gimnazjum w Pisarzowicach przygotowało tzw. święto szkoły. Uroczystości odbyły się w dniu 14 maja 2008 roku. W uroczystej gali wzięli udział zaproszeni goście w tym: Zastępca Wójta Gminy Luban – Zbigniew Zjawin, radna Wioletta Cwynar, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu nadkm. Ryszard Podbucki.
Uczniowie, pod czujnym okiem nauczycie3li przygotowali spektakl teatralny podczas, którego wystawiono kilka bajek patrona szkoły. Rozstrzygnięto konkurs wiedzy oraz sportowy. Najlepsza klasa okazała się klasa I a.
W tym uroczystym dniu uczniowie nie mieli prowadzonych tradycyjnych zajęć lekcyjnych. Natomiast brali czynny udział w biegu przełajowym podczas którego mieli do wykonania wiele zadań z zakresu wiedzy, umiejętności plastycznych oraz technicznych.
Po raz kolejny udało się przygotować tak piękną uroczystość z okazji Dnia szkoły.

20 05 2008

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań