Dzień dziecka w Henrykowie Lubańskim
1 czerwca „połączonymi siłami” Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach i Rady Sołeckiej w Henrykowie zorganizowano Dzień Dziecka – tym razem w Henrykowie.
Święto dzieci połączono ze świętem mam. Imprezę uświetniły swoimi występami „Cisowianki” i ich podopieczne – wychodzące w życie artystyczne „Cisowianeczki”. Śpiewały utwory ze swoich repertuarów.
Dzieci miały mnóstwo radości podczas wspólnych zabaw mam i dzieci. Zwycięzców uhonorowano licznymi nagrodami. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Panowała miła atmosfera przy wspólnym stole, gdzie zorganizowano poczęstunek.
Mieszkańcy Henrykowa byli szczęśliwi mogąc gościć sąsiadów zza miedzy.

17 06 2008

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali