biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1087119

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wycieczka do Wrocławia
W piątek 15 sierpnia br. wszystkie czynnie uczestniczące w realizacji dzieci projektu pt. „Pięknie i kolorowo w naszym skromnym Radostowie” w ramach konkursu realizowanego przez Fundacje Wspomagania Wsi – Pożyteczne wakacje 2008 pojechały na wycieczkę do Wrocławia.
We Wrocławiu zaplanowano zwiedzanie Ogrodu Botanicznego oraz Ogrodu Zoologicznego.
W ogrodzie botanicznym dzieci podziwiały przeróżne rośliny, niespotykane w naszych ogrodach. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobił akwen wodny z pięknie rozkwitniętymi liliami wodnymi w kolorach tęczy.
Z ogrodu botanicznego dzieci pojechały do ogrodu zoologicznego. Nie mogły się doczekać kiedy zobaczą żyrafę, słonia oraz lwa. Z uwagi na sprzyjająca pogodę dzieci mogły spokojnie podziwiać wszystkie zwierzęta. Niemalże ze wszystkimi zwierzakami robiły sobie zdjęcia pamiątkowe. Najwięcej uwagi poświęciły jednomiesięcznemu hipopotamowi oraz niedźwiadkom. Około godz. 16.00 zmuszeni byli wyruszyć w drogę powrotną do domu, podczas której zajechały do Mc Donalds, gdzie zjadły „przysłowiowy” obiad. Pożywione, szczęśliwe dzieci dotarły do domu około godz. 19.00.
Za zorganizowanie wycieczki dziękujemy radom sołeckim z Radostowa. Ponadto dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Wrocławia. Po minach i relacjach dzieci uważamy wyjazd za udany, tym bardziej iż dla większości tych dzieci był to jedyny wyjazd podczas tegorocznych wakacji.


21 08 2008


 

AKTUALNOŚCI

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

OGŁOSZENIA

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

RADA GMINY

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze