1020535

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Lubań
Dzień przed oficjalnymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik oraz Przewodniczący Rady Gminy Lubań – Jacek Jaworski spotkali się z dyrektorami szkół z terenu Gminy Lubań. Za pośrednictwem dyrektorów złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi. Podziękowali za zaangażowanie w kształtowaniu umysłów i serc młodych ludzi, za odpowiedzialność , za upór i dążenie do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych. Gorących słów skierowanych do kadry nauczycielskiej nie było końca.
Podczas spotkania Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym rady wręczyli nagrody dla Pani Ewy Pietrzyk – dyrektorce Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniku i Pani Bożenie Szwedko – dyrektorce Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Ponadto nagrodę wręczyli Pani Halinie Gancarz – dyrektorce Gminnego zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół.
Niezależnie od wójta gminy dyrektorzy poszczególnych szkół nagrodzili swoich nauczycieli. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kościelniku wyróżniła za dotychczasową pracę nauczycieli: Panią Annę Halwę, Panią Iwonę Kalinowską – Tymińską, oraz Panią Małgorzatę Konopską. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach nagrodziła nauczycieli w osobach: Pani Doroty Tyrańskiej, Pani Grażyny Jaroszewicz i Pana Dariusza Urban. Pan Jerzy Tletyński – dyrektor szkoły Podstawowej w Radostowie do grona laureatów wskazał Panią Katarzynę Kempa – Kujawę, Panią Teresę Filar oraz Panią Jolantę Schab. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radogoszczy – Pan Waldemar Rink wysoko ocenił pracę następujących nauczycieli: Pani Małgorzaty Bąk, Pani Beaty Żurawieckiej – Rzepa, Pana Krzysztofa Sudomlaka. Pan Ryszard Leszczyński – dyrektor Gimnazjum Publicznego im. A. Fredry w Pisarzowicach nagrodził: Panią Monikę Ozga, Panią Edytę Kotlińską, Panią Beatę Halczuk oraz Panią Annę Wyka – Owsiuk.
Korzystając z okazji chcielibyśmy jeszcze raz złożyć Dyrektorom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

21 10 2008

Pisarzowice – droga dojazdowa do gruntów rolnych

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna