„Pasowanie na przedszkolaka”
Dnia 26 listopada 2008 roku w Szkole Podstawowej w Pisarzowicach miała miejsce pierwsza, ważna uroczystość w nowo powstałym oddziale przedszkolnym 3-4 latków. Ta uroczystość to „Pasowanie na Przedszkolaka”. W uroczystości udział brali rodzice, dziadkowie, dyrektor, szkoły oraz wychowawcy. Dla swoich gości maluchy przygotowały program artystyczny, w trakcie którego śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Następnie zostały poddane egzaminowi na przedszkolaka. Uwieńczeniem programu było uroczyste pasowanie dzieci przez Panią Dyrektor Bożenę Szwedko, oraz wręczenie im dyplomów, słodyczy i upominków. Na zakończenie tak bardzo ważnego dnia w edukacji przedszkolaków, Rada Rodziców przygotowała dla swoich pociech niespodziankę – wspaniały tort z wystrzałowo płonącymi racami. Atmosfera w przedszkolu była bardzo doniosła a uśmiechom dzieci nie było końca.

01 12 2008

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok