biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1160500

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Spotkanie seniorów
Z przepiękna inicjatywą wyszły członkinie zespołu folklorystycznego „MARYSIEŃKI” z Radostowa. W dniu 29 listopada 2008 roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie zorganizowały spotkanie dla seniorów z Radostowa Górnego, Średniego i Dolnego. W uroczystości udział wzięło około 30 mieszkańców oraz wielu zaproszonych gości w tym miejscowy proboszcz Ks. Józef Olechowski oraz Ks. Marek Kurzawa.. Panie z zespołu przygotowały poczęstunek w postaci przepysznego ciasta, które tylko one potrafią tak upiec.
Z uwagi na fakt, iż były to „Andrzejki” zespół umilał czas podczas spotkania. Uczestnicy mieli okazję do wspomnień, rozmowy a nawet śpiewu.
Wszyscy zgromadzeni na zakończenie spotkanie otrzymali niespodzianki. Organizatorki zapewniły, iż było to pierwsze z cyklicznie już organizowanych takich spotkań dla miejscowych seniorów. Uczestnikom spotkania oraz Paniom z zespołu folklorystycznego dziękujemy za inicjatywę i trud włożony w przygotowanie spotkania. Ponadto dziękujemy dla Emilii i Kamila Łamasz za nieodpłatne wykonanie kompleksowego wystroju świetlicy na uroczystość.
10 12 2008


 AKTUALNOŚCI

Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze