Wigilia w autobusie
Pod takim właśnie tytułem w dniu 21 grudnia 2008 roku w Kościele w Radostowie odbyła się inscenizacja. Spektakl przygotowały dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne prowadzone przez miejscowa bibliotekarkę – Panią Iwonę Janikowską, która jednocześnie była reżyserem przedstawienia. Dzieci, a właściwie miejscowa młodzież z okazji zbliżających się świąt bożonarodzeniowych przygotowała inscenizację sceniczną o tematyce świątecznej.
Śpiewając kolędy oraz deklamując wiersze wprowadzili wszystkich zebranych w świątyni w łagodny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy wykazali się wielki kunsztem aktorskim. W zmian za przepiękne przedstawienie i wywołanie tak wielkich emocji zostali uhonorowani przez widzów spektaklu licznymi brawami. W dowód uznania za trud włożony w przygotowanie przedstawienia miejscowy Proboszcz obdarował wszystkich aktorów cukierkami.

08 01 2009

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań