biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1162239

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

LZS Radostów otrzymał dofinansowanie
Ludowy Zespół Sportowy w Radostowie – sekcja tenisa stołowego „Święci Radostów” złożyli w połowie grudnia 2008 roku wniosek do Marszałka Województwa Dolnośląskiego na realizację zadania publicznego pn. Organizacja III Mistrzostw Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowych pod patronatem Biskupa Legnickiego i Wójta Gminy Lubań. W ramach otwartego konkursu ofert na organizację na Dolnym Śląsku regionalnych , ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, promujących kulturę fizyczną i osiągnięcia sportowe regionu.
W przedmiotowym wniosku założono, iż realizacja całego przedsięwzięcia zamknie się w kwocie 7.945 złotych z czego klub wnioskował o dofinansowanie w kwocie 3150 złotych. Ostatecznie po spełnieniu wymogów formalnych i uzyskaniu wysokiej oceny merytorycznej wniosku klub sportowy otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dotację w wysokości 2.000 złotych.
Uzyskanie dofinansowania umożliwi zorganizowanie już po raz trzeci Mistrzostw Diecezji Legnickiej w tenisie stołowych. Zawody zaplanowano na dzień 14 lutego bieżącego roku. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.
W mistrzostwach mogą wziąć udział wszystkie klubu sportowe funkcjonujące przy parafiach, po wcześniejszym zgłoszeniu się do zawodów. Zawody rozegrane zostaną w pięciu kategoriach wiekowych.
Organizatorzy zakładają, iż w tegorocznej edycji mistrzostw weźmie udział ponad 200 zawodników. Stąd tez już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków czynnego spędzania czasu wolnego oraz kibiców tenisa stołowego na III Mistrzostwa Diecezji legnickiej w tenisie stołowym.

22 01 2009


 AKTUALNOŚCI

Projekt "Ocalamy"

OGŁOSZENIA

INFORMACJA DLA PRODUCENTÓW ROLNYCH

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze