biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1114531

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Turniej Tenisa Stołowego w Radostowie
Z inicjatywy Ks. Marka Kurzawy i Pana Jerzego Wiśniewskiego podczas ferii zaplanowano przeprowadzenie rozgrywek w tenisa stołowego w ramach realizacji projektu pn. „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy tym więcej nauki” współfinansowanego przez Fundację Wspomagania Wsi. Turniej o puchar sołtysa został rozegrany w dniu 28 stycznia 2009 roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie. O godz. 16.00 do świetlicy wstawiły się wszystkie chętne dzieci i młodzież do gry w tenisa stołowego.
Rozgrywki zaplanowano w trzech kategoriach wiekowych: młodziki, juniorzy i seniorzy. Na czterech stołach użyczonych przez klub sportowy „Święci” Radostów zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Pod czujnym okiem głównego sędziego Pana Krzysztofa Struczyka rozegrano wszystkie mecze w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po emocjonującej walce sportowej wyłoniono zwycięzców w osobach – Natalia Moczydlak –juniorka, Grzegorz Łazarowicz – junior, Pan Krzysztof Struczyk – senior.
Zwycięscy turnieju otrzymali puchary a wszyscy zawodnicy pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz opiekunom dziękujemy.

29 01 2009


 

AKTUALNOŚCI

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze