Zabawa karnawałowa w Mściszowie
Z inicjatywy Rady Sołeckiej Sołectwa Mściszów w sobotę – 31 stycznia 2009 roku w świetlicy wiejskiej odbyła się zabawa karnawałowa. Od godzin wczesno popołudniowych salą zawładały dzieci i młodzież. Organizatorzy przygotowali im słodki poczęstunek oraz wielką niespodziankę w postaci paczek ze słodyczami. Paczki otrzymały wszystkie dzieci z miejscowości w wieku od 6 miesięcy do 15 lat życia. Podczas zabawy przeprowadzono wiele zabaw i konkursów. Przygotowała je i przeprowadziła opiekunka miejscowej świetlicy środowiskowej – Pani Jolanta Schab. Dzieci bawiły się do godziny 19.00.
Po godzinnej przerwie, tj. od godziny 20.00 w świetlicy wiejskiej spotkali się dorośli mieszkańcy Mściszowa. Jak to w karnawale być powinno, zabawa była przednia aż do białego rana.
Z relacji dzieci jak i dorosłych wynika, iż pomysł organizatorów był trafiony.

03 02 2009

Platforma zakupowa

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Obrady Rady Gminy Lubań