Życzenia z okazji Dnia Kobiet
Wszystkim Paniom w tym szczególnym dniu pragnę złożyć najszczersze życzenia, aby radość istnienia odnalazły w otaczającym ich świecie, w bliskich osobach siłę i witalność … a w ciszy swoje myśli, pragnienia i marzenia. Życzę nieustannej radości życiowej, zadowolenia z siebie, swojej rodziny. Aby słońce drogie Panie, przyświecało Wam każdego dnia, skutecznie odpędzając czarne chmury smutku czy problemów.
Życzę Paniom, aby były narkotykiem dla swoich mężczyzn, jedyną miłością i pragnieniem dla swoich mężów. A podążając za słowami Jorga Louisa Borgis „Bóg także próbował być autorem: jego proza to mężczyzna, poezja – to kobieta”, niech każda Pani odnajdzie w sobie subtelną kobietę, adorowaną oczyma i słowami przez mężczyzn. Aby każdy kolejny Dzień był Dniem Kobiet.
Niech te słowa zamienią się w piękne róże, które pragnę Wam złożyć:

Wójt Gminy Lubań
Mirosław Herdzik
06 03 2009

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań