biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1159522

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Święto Kobiet w Radostowie
Z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Lubaniu przy współpracy młodych kobiet z Radostowa zorganizowano spotkanie z okazji Dnia ( Nocy ) Kobiet. Na spotkanie zaproszeni zostali mieszkańcy Radostowa oraz okolicznych miejscowości w tym Miasta Lubania. Uroczystość odbyła się w dniu 7 marca bieżącego roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie.
W ten uroczysty sposób mieszkanki Radostowa rozpoczęły realizację projektu pt. „Jak rękawy zakasamy to świetlica blask odzyska” współfinansowanego z Fundacji Wspomagania Wsi. Między innymi celem przedmiotowego programu jest reaktywacja Koła Gospodyń Wiejskich.
W spotkaniu udział wzięły niemalże wyłącznie panie w przekroju wiekowym od 18 do 70 lat.. Znikoma ilość Panów stanowiła przysłowiowe „rodzynki”. Wiele uczestniczek spotkania przyszło w strojach z lat 70 - XX wieku. Wspaniała oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu ADAGIO z Gryfowa Śląskiego sprawiła, iż wszyscy przenieśli się do czasów Boney M lub zespołu ABBA.
Panie bawiły się do białego rana. Rozbawione i rozśpiewane kobiety prosiły o zorganizowanie tak wspaniałej zabawy już za rok.
Ze strony organizatorów spotkania pragniemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności Paniom jeszcze raz życzyć wszystkiego najlepszego oraz podziękować za okazane wsparcie finansowe organizacji Dnia Dziecka w Radostowie.

09 03 2009


 AKTUALNOŚCI

Gmina Lubań - nowoczesna i przyjazna środowisku

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze