biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1079469

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wybudujemy kolejne boisko wielofunkcyjne
Z wielką radością przyjęto wyniki konkursu na budowę boisk wielofunkcyjnych ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, do którego Gmina Lubań przystąpiła na początku bieżącego roku. Złożony wniosek dotyczył budowy boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniku. Na realizacje przedmiotowego zadania gmina otrzyma 200 tysięcy złotych. Cały koszt zadania wyniesie ponad 400 tysięcy złotych. Najprawdopodobniej nowy obiekt sportowy wybudowany zostanie i oddany do użytku do końca 2009 roku. Swojego zadowolenia wynikającego z rozstrzygnięcia konkursu nie kryje Dyrektor szkoły pani Ewa Pietrzyk, nauczyciele, rodzice ale przede wszystkim uczniowie szkoły. W chwili obecnej trwają prace przygotowawcze do podpisania stosownej umowy.
Wybudowane boisko w Kościelniku będzie już drugim takim obiektem sportowym na terenie gminy. Jest to kolejny etap skutecznie realizowanego założenia Wójta Gminy Lubań, jak i radnych, poprawy bazy sportowej przy szkołach z terenu gminy.

16 06 2009


 

AKTUALNOŚCI

Platforma zakupowa

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

RADA GMINY

Obrady Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze