Zebranie wiejskie w Radostowie
24 czerwca 2009 roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie spotkali się mieszkańcy w bardzo istotnej sprawie dla miejscowości. Przedmiotowe zebranie dotyczyło budowy wodociągu wraz z przyłączami. W zebraniu z ramienia Gminy Lubań uczestniczył Zastępca Wójta Gminy – Zbigniew Zjawin. Przy pomocy członków Społecznego Komitetu Budowy Wodociągu wyjaśnił wszystkie wątpliwości oraz odpowiedział na wszystkie zadane pytania. Między innymi poinformowano, iż prace budowlane rozpoczną się na początku miesiąca lipca, a inwestycja musi się zakończyć do dnia 30 listopada bieżącego roku. Wszyscy zainteresowani budową przyłączy mieli okazję zweryfikowania wykazów osób, którym zaprojektowano przyłącza wodociągowe na etapie projektowania sieci wodociągowej oraz pobrać wnioski na wydanie technicznych warunków przyłącza w celu ich doprojektowania na etapie prowadzonej inwestycji. Wszystkie te osoby mogą do dnia 30 czerwca Br. Wystąpić do urzędu gminy z wnioskiem o wydanie technicznych warunków przyłącza i wykonania dokumentacji projektowej do dnia 15 lipca.
25 06 2009

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań