biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1140780

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wizytacja Biskupa
25 września Biskup Legnicki Stefan Cichy rozpoczął wizytacje parafii znajdujących się na terenie Gminy Lubań. Jako pierwszą odwiedził Parafię pw. Objawienia Pańskiego w Radostowie.
Biskup Legnicki rozpoczął swoją wizytę od miejscowej szkoły podstawowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny, zachwycając tym samym biskupa, rodziców, gości oraz koleżanki i kolegów. Następnie po krótkiej nauce skierowanej do uczniów i nauczycieli pobłogosławił zgromadzonych.
Wczesnym popołudniem w kapicy przy plebanii - biskup spotkał się z przedstawicielami grup działających przy parafii, tj. radą parafialną, stowarzyszeniem rodzin katolickich, różami różańcowymi.
Na zakończenie odbyła się uroczysta msza święta podczas, której biskup Stefan Cichy udzielił miejscowej młodzieży sakramentu bierzmowania.
W najbliższym okresie czasu Biskup Legnicki odwiedzi Parafię w Pisarzowicach. Podczas zaplanowanej na dzień 25 października wizytacji odbędzie się spotkanie z przedstawicielami samorządu gminnego. Jako ostatnią z terenu gminy biskup odpowiedzi Parafię pw. Świętego Mikołaja w dniu jej święta, tj. 6 grudnia bieżącego roku.
12 10 2009


 AKTUALNOŚCI

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze