biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

983713

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wizytacja Biskupa
25 września Biskup Legnicki Stefan Cichy rozpoczął wizytacje parafii znajdujących się na terenie Gminy Lubań. Jako pierwszą odwiedził Parafię pw. Objawienia Pańskiego w Radostowie.
Biskup Legnicki rozpoczął swoją wizytę od miejscowej szkoły podstawowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny, zachwycając tym samym biskupa, rodziców, gości oraz koleżanki i kolegów. Następnie po krótkiej nauce skierowanej do uczniów i nauczycieli pobłogosławił zgromadzonych.
Wczesnym popołudniem w kapicy przy plebanii - biskup spotkał się z przedstawicielami grup działających przy parafii, tj. radą parafialną, stowarzyszeniem rodzin katolickich, różami różańcowymi.
Na zakończenie odbyła się uroczysta msza święta podczas, której biskup Stefan Cichy udzielił miejscowej młodzieży sakramentu bierzmowania.
W najbliższym okresie czasu Biskup Legnicki odwiedzi Parafię w Pisarzowicach. Podczas zaplanowanej na dzień 25 października wizytacji odbędzie się spotkanie z przedstawicielami samorządu gminnego. Jako ostatnią z terenu gminy biskup odpowiedzi Parafię pw. Świętego Mikołaja w dniu jej święta, tj. 6 grudnia bieżącego roku.
12 10 2009


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze