Powstaje kolejne boisko wielofunkcyjne
Przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Kościelniaku budowane jest boisko wielofunkcyjne. Na jego realizację Gmina Lubań otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury Fizycznej i Sportu w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Na dzień dzisiejszy prace są już bardzo zaawansowane. Ostatecznie inwestycja ma być zakończona do połowy listopada bieżącego roku Efektem prac ma być boisko o wymiarach 22m x 44m ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę ręczną, siatkówkę oraz tenisa ziemnego.
Przedmiotowe boisko znacząco poprawi infrastrukturę szkolną. Podobny obiekt sportowy Gmina Lubań wybudowała już przy Szkole Podstawowej w Radostowie.

12 10 2009

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

Uchwalono budżet na 2018 rok