biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1008241

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Bajkowo w Radostowie
8 listopada bieżącego roku Radostów, a dokładnie świetlica wiejska, przeobraziła się w świat postaci z bajek. Z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Lubaniu zorganizowano dla dzieci – „Dzień Postaci Bajkowych”.
Swój kunszt aktorski mogły zaprezentować najmłodsze dzieci z kółka teatralnego „GWIAZDY” z Radostowa oraz Koła Młodych Twórców z Pisarzowic.
Licznie zebrane dzieci, młodzież jak i dorośli z zachwytem obejrzeli przedstawienie pt. „Komputer i Bajki”. Samodzielnie przygotowane przez dzieci kostiumy, perfekcyjne odtworzenie ról publiczność nagrodziła gromkimi brawami.
Koło Młodych Twórców z Pisarzowic wystąpiło w przedstawieniu pt. „Zwariowany Świat Bajek”. Spektakl wywołał dużo emocji wśród najmłodszej widowni. Dzieci przyzwyczajone do tradycyjnych bajek i ich postaci zobaczyły je w nowym świetle.
Podsumowaniem przedstawień była krótka prezentacja multimedialna o historii książki. Uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć jak powstawały książki od czasów starożytnych po współczesność.
Nagrodą za wspólnie spędzony czas był słodki poczęstunek oraz zabawa taneczna. Dzieci wraz z rodzicami w rytmie pląsów i innych zabaw tanecznych wspólnie spędzili

19 11 2009


 AKTUALNOŚCI

Schronisko dla zwierząt

OGŁOSZENIA

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze