biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1077019

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Podsumowanie roku
Podtrzymując wieloletnia tradycję Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jackiem Jaworskim zaprosił wszystkich sołtysów z terenu gminy oraz księży proboszczów.
Uroczyste spotkanie rozpoczęto od poświęcenia opłatka i wspólnego podzielenia się nim. Było to okazją do złożenia sobie indywidualnie życzeń na kolejny zbliżający się Nowy Rok.
Spotkanie w gronie sołtysów oraz księży było okazją do podsumowania kolejnego roku współpracy. Wskazano pozytywne działania ze strony samorządu oraz i niedociągnięcia, które należałoby wyeliminować.
Wójt Gminy pokrótce przedstawił plany, szczególnie inwestycyjne na 2010 rok. Niemniej jednak podkreślił, iż ostatecznie jakie inwestycje zostaną ujęte w budżecie gminy podejmą radni Rady Gminy Lubań na sesji w dniu 30 grudnia 2009 roku.
Kończąc spotkanie Wójt Gminy wręczył sołtysom drobne upominki w postaci kalendarzy, notesów oraz długopisów. Ponadto podziękował wszystkim uczestnikom za wkładany trud w rozwój gminy oraz podejmowane działania na rzecz mieszkańców gminy.
20 01 2010


 

AKTUALNOŚCI

Platforma zakupowa

OGŁOSZENIA

Inicjatywa wspierania Mikroprzedsiębiorców

RADA GMINY

Obrady Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze