biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102382

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Podsumowanie roku
Podtrzymując wieloletnia tradycję Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jackiem Jaworskim zaprosił wszystkich sołtysów z terenu gminy oraz księży proboszczów.
Uroczyste spotkanie rozpoczęto od poświęcenia opłatka i wspólnego podzielenia się nim. Było to okazją do złożenia sobie indywidualnie życzeń na kolejny zbliżający się Nowy Rok.
Spotkanie w gronie sołtysów oraz księży było okazją do podsumowania kolejnego roku współpracy. Wskazano pozytywne działania ze strony samorządu oraz i niedociągnięcia, które należałoby wyeliminować.
Wójt Gminy pokrótce przedstawił plany, szczególnie inwestycyjne na 2010 rok. Niemniej jednak podkreślił, iż ostatecznie jakie inwestycje zostaną ujęte w budżecie gminy podejmą radni Rady Gminy Lubań na sesji w dniu 30 grudnia 2009 roku.
Kończąc spotkanie Wójt Gminy wręczył sołtysom drobne upominki w postaci kalendarzy, notesów oraz długopisów. Ponadto podziękował wszystkim uczestnikom za wkładany trud w rozwój gminy oraz podejmowane działania na rzecz mieszkańców gminy.
20 01 2010


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze