Bożonarodzeniowe Jasełka Maluszków
Dzień 18 grudnia 2009 roku był wyjątkowy dla maluszków z oddziału przedszkolnego z Pisarzowic . Dzieci po dwumiesięcznych przygotowaniach, jak prawdziwi aktorzy pokazali się w pełnej krasie przed bardzo wymagającą widownią- Wójtem panem M. Herdzikiem, Dyrektorem, panią B. Szwedko, rodzicami, dziadkami, nauczycielami i dziećmi z klas początkowych. Spektakl pt." Świeć gwiazdeczko", został przygotowany pod kierunkiem Alicji Szawurskiej ,Wioletty Januszkiewicz i Ewy Pękali. Wielki wkład pracy wnieśli również rodzice dzieci, którzy przygotowali dla swoich pociech piękne kostiumy, które niewątpliwie dodały niepowtarzalnego czaru całemu przedstawieniu. Przedszkolaki oczarowały widzów profesjonalną (jak na ich wiek ) grą aktorską, oraz pięknym wykonaniem kolęd, w trakcie których również tańczyły. To niezwykłe doświadczenie utwierdziło wychowawców najmłodszej grupy w przekonaniu, że każdy wysiłek włożony w pracę z małymi dziećmi może być uwieńczony ogromną radością zarówno dzieci jak i dorosłych. Przedszkolaki już dziś myślą o kolejnych świętach i nowym przedstawieniu.

20 01 2010

Schronisko dla zwierząt