biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

983334

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Grzeczne dzieci
Dokładnie 6 grudnia do Radostowa przyjechał Święty Mikołaj. Z kilkoma workami prezentów oraz grupa pomocników ulubieniec wszystkich dzieci przybył do miejscowego kościoła.
Wszystkie dzieci uczestniczące we Mszy Świętej na przywitanie tak wybitnego gościa chóralnie zaśpiewały kolędy. Następnie Święty Mikołaj opowiedział dzieciom swoją historię. Niespodzianką dla młodych uczestników, ale i dla wielu dorosłych, był fakt, iż Święty Mikołaj pochodzi z Turcji a nie z Laponii.
Miejscowy Proboszcz – ksiądz Józef Olechowski zaprosił gościa, aby spoczął na specjalnie przygotowanym miejscu.
Wszystkie dzieci w wieku szkolnym, a obecne w kościele podchodziły pojedynczo do Św. Mikołaja. W zamian za wierszyk lub piosenkę otrzymywały paczki ze słodyczami.
Spotkanie z Świętym Mikołajem dla dzieci z Radostowa zorganizowali członkowie Rady Sołeckiej Radostów Średni i Dolny oraz Radostów Górny.. Wszystkim zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.
20 01 2010


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze