Pieniądze na remont dróg
Po raz kolejny Gmina Lubań otrzymała środki finansowe z budżetu państwa na usuwanie klęsk żywiołowych z przeznaczeniem remont dróg gminnych. W dniu 3 lutego bieżącego roku Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik odebrał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego promesę. Dotacja wynosi 400 000 złotych.
Pozyskane środki finansowe umożliwią gminie wyremontowanie dróg uszkodzonych podczas ulewnych deszczów, które miały miejsce w roku ubiegłym.
W chwili obecnej przygotowywane są niezbędne dokumenty do podpisania umowy i przekazania dofinansowania.

11 02 2010

Zakończono ważne inwestycje drogowe