biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

997861

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Znamy laureatów konkursu najpiękniejsza wieś województwa dolnośląskiego
Jak informowaliśmy na łamach gazety z naszego regionu mieliśmy swoich reprezentantów w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego konkursie na najpiękniejszą wieś, najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi oraz najlepszy star w regionalnej odnowie wsi. 16 sierpnia bieżącego roku Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Stanisław Longawa ogłosił wyniki konkursu. Wśród laureatów na III miejscu w kategorii najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi zajął Radostów, który zgłosił realizowany przez siebie projekt pt. „Jak rękawy zakasamy, to świetlica blask odzyska. Na realizację przedmiotowego projektu sołectwo pozyskało dofinansowanie z Fundacji Wspomagani Wsi.
Radość i satysfakcja mieszkańców Radostowa jest nie do opisania. Okazało się, że komisja wizytująca wieś dostrzegła ich włożony trud w realizacje projektu oraz przygotowanie prezentacji swojej miejscowości oraz swoich osiągnięć.
Po raz kolejny mieszkańcy Radostowa odnieśli sukces. Godnie zaprezentowali Gminę Lubań oraz cały region. Za co im wszystkim serdecznie dziękujemy, życząc kolejnych tak udanych przedsięwzięć. Patrząc na zaangażowanie mieszkańców, myślimy iż jeszcze nie raz przeczytamy i usłyszymy o Radostowie i jego mieszkańcach.
Uroczyste wręczenie cennych nagród w konkursie nastąpi w połowie września bieżącego roku.
20 08 2010


 AKTUALNOŚCI

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

OGŁOSZENIA

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze