Sukces w biegach przełajowych
W dniu 16 kwietnia 2011 roku na kąpielisku „Morskie Oko” we Wrocławiu odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe o Puchary Przewodniczącej Szkolnego Związku Sportowego DOLNY ŚLĄSK. W zawodach wystartowało ponad 900 zawodników z całego województwa.
Wśród 28 grup reprezentujących szkoły gimnazjalne fantastycznie wypadli nasi uczniowie, którzy zostali Mistrzami Dolnego Śląska w klasyfikacji drużynowej. Na duże słowa uznania zasługuje cała drużyna, a na szczególne wyróżnienie ich kapitan Tomasz Buciak z klasy III b, który zdobył Mistrzostwo Dolnego Śląska.

Skład złotej drużyny:
Kapitan Tomasz Buciak
Sławomir Rytel (22 miejsce indywidualnie)
Szymon Malinowski (23 miejsce indywidualnie)
Stanisław Luszowski (27 miejsce indywidualnie)
Arkadiusz Pasieczny (28 miejsce indywidualnie)
Marcin Domina (30 miejsce indywidualnie)
Damian Drankowski (57 miejsce indywidualnie)
Krzysztof Szewczyk (60 miejsce indywidualnie)

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy sukcesów w następnych zawodach w Polkowicach.

W dniu 28 kwietnia 2011 w Dobromilu koło Polkowic odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska LZS w biegach przełomowych. Nasza gimnazjalna ekipa zdobyła drużynowe mistrzostwo województwa zrzeszenia LZS a indywidualnie Tomasz Buciak został Mistrzem Dolnego Śląska a Sławomir Rytel wicemistrzem w kategorii juniorów młodszych. Natomiast Marcin Domina zdobył srebrny medal w kategorii młodzików. Opiekunem był Mariusz Łuczko.

10 05 2011

Zakończono ważne inwestycje drogowe