biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

983713

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wirtualne cmentarze w Gminie Lubań
Obecne realia sprawiają, że Internet to nie tylko nośnik informacji czy możliwość zrobienia zakupów. Coraz popularniejsze stają się wirtualne cmentarze, na których możemy odnaleźć swoich bliskich zmarłych, zapalić wirtualny zniczy czy zamówić usługę sprzątania. Od niedawna cmentarze Gminy Lubań możemy odwiedzać przez Internet.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej oddanej do państwa dyspozycji. System GROBONET umożliwia odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zdalne zlecenie zapalenia znicza na grobie Państwa bliskich zmarłych, oraz opłacenie miejsca na cmentarzu. Jednocześnie przypominamy iż w roku w którym mija 20 lat po pogrzebie, dysponent grobu ma obowiązek w miesiącu w którym był pogrzeb wnieść opłatę przedłużającą ważność grobu.

Ponadto informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby cmentarze komunalne znajdujące się na terenie naszej gminy wyglądały estetycznie i w odpowiedni sposób oddawały szacunek naszym bliskim zmarłym.
10 05 2011


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze