Wybory sołtysów i rad sołeckich
W dniu 9 maja br. w Sołectwie Nawojów Łużycki odbyło się wiejskie spotkanie wyborcze. Celem zebrania był wybór sołtysa i rady sołeckiej. W wyniku głosowania Sołtysem została – Grażyna Bieluń, a członkami Rady Sołeckiej: Anna Szmajdzińska, Beata Wrzeszcz, Elżbieta Mieszczak, Lucyna Bieluń, Mariusz Bettin.

10 maja br. odbyło się także zebranie wyborcze Sołectwa Jałowiec i Sołectwa Kościelniki Dolne. Sołtysem Sołectwa Jałowiec ponownie została Maria Socha. Członkami Rady Sołeckiej zostali: Zbigniew Jóźwicki, Leszek Socha, Alicja Szydlak, Marek Twardowski, Zenon Zygarowicz.

Natomiast w Sołectwie Kościelniki Dolne nastąpiły zmiany i nowym Sołtysem jest Małgorzata Jańczak, która będzie współpracować z nowo wybraną Radą Sołecką, w skład której wchodzą: Wanda Czajkowska, Adam Jarosz, Marianna Karwasińska, Stanisław Kuźmiński i Eugeniusz Szałek.

Dziękujemy Sołtysom i Radom Sołeckim za pracę w minionej kadencji i gratulujemy wyboru nowym władzom sołectw.
11 05 2011

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok