Święto dzieci
W dniu 25 czerwca br. w świetlicy wiejskiej, w Nawojowie Łużyckim odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji. Organizatorami przedsięwzięcia były Rady Sołeckie Nawojowa Łużyckiego i Śląskiego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Nawojów Łużycki i Nawojów Śląski. W imprezie udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z obu wsi. Atrakcji nie brakowało, a wśród nich największym powodzeniem cieszyły się konkursy, podchody oraz zabawa taneczna. Słodki poczęstunek dla maluchów przygotowali rodzice. Były także prezenty, nagrody oraz bajkowe medale. Dzięki uprzejmości firmy BAJTUŚ z Lubania, na twarzach dzieci gościły piękne, kolorowe i fantazyjne wzory. Udział w święcie wzięli również radni: Wanda Hybińska i Bartosz Łasica. Zabawę prowadził lokalny DJ – Damian Wrzeszcz. Dzięki zaangażowaniu kilkunastu aktywnych mieszkańców wsi, dzieci świetnie się bawiły i z uśmiechem na twarzach weszły w wakacyjny czas. Oby całe wakacje były dla nich tak radosne jak ten dzień!

30 06 2011

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań