Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubań 2011
W dniu 2 lipca 2011 na boisku w Radogoszczy odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Lubań. W turnieju uczestniczyły drużyny LZS Radogoszcz jako gospodarz, oraz LZS Radostów, LZS Henryków, Henryków „2”, LZS Pisarzowice, Pisarzowice „2”. Mecz finałowy rozpoczął kopnięciem piłki Wójt Gminy Lubań. Puch Wójta wygrała drużyna LZS Radostów w finale wygrywając z drużyną LZS Radogoszcz 2:0. Trzecie miejsce uzyskała drużyna Pisarzowice Młodzicy. Najlepsze wyniki uzyskali: najlepszy bramkarz Paweł Bakalasz, najlepszy zawodnik Marcin Sokołowski, najlepszy strzelec Piotr Borowiecki. Mecze były rozgrywane przy bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych pomimo tego organizatorzy doprowadzili całą imprezę do szczęśliwego jej zakończenia. Jako ciekawostka w drużynie LZS Radogoszcz wystąpiły dziewczyny Gabriela Grabowska oraz Barbara Woźniak, która strzeliła bramkę z rzutu karnego. Wszystkie mecze były rozgrywane w duchu fair play. Specjalne podziękowania dla trójki sędziów, którzy sędziowali wszystkie mecze z poświęceniem pomimo złej aury.

13 07 2011

Schronisko dla zwierząt