Poprawiamy estetykę cmentarzy
Cmentarze na terenie naszej gminy w ostatnich miesiącach zmieniły swój wizerunek. Jako administratorzy dokładamy wszelkich starań aby wyglądały estetycznie i w odpowiedni sposób oddawały szacunek naszym bliskim zmarłym. W ostatnich miesiącach udało nam się poprawić aleje cmentarną w Nawojowie Łużyckim oczyszczając z darni chodniki wraz z wyłożeniem i utwardzeniem grysu, natomiast na cmentarzu komunalnym w miejscowości Radogoszcz został ułożony chodnik z kostki brukowej. Na cmentarzu komunalny w Henrykowie Lubańskim został zmodernizowany podjazd, ułożono krawężniki i wyłożono ciąg pieszo-jezdny masą bitumiczną. Na ten rok zaplanowaliśmy również ułożenie kostki brukowej na cmentarzu komunalnym Radostów Średni. Działania te mają na celu uporządkowanie małej architektury cmentarnej na cmentarzach znajdujących się na terenie naszej Gminy.

20 07 2011

Platforma zakupowa