Z uśmiechem w wakacyjny czas
25 czerwca br. w świetlicy wiejskiej w Nawojowie Łużyckim odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji. Organizatorami przedsięwzięcia były rady sołeckie Nawojowa Łużyckiego i Śląskiego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Nawojów Łużycki i Nawojów Śląski. W imprezie udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z obu miejscowości. Atrakcji nie brakowało, a wśród nich największym powodzeniem cieszyły się konkursy, pochody oraz zabawa taneczna. Słodki poczęstunek dla maluchów przygotowali rodzice. Były także prezenty, nagrody oraz bajkowe medale. Udział w ścięcie wzięli również radni – Wanda Hybińska i Bartosz Łasica. Zabawę prowadził lokalny DJ Damian Wrzeszcz. Dzięki zaangażowaniu kilkunastu aktywnych mieszkańców wsi dzieci świetnie się bawiły i z uśmiechem na twarzach weszły w czas wakacyjnego wypoczynku.

Źródło: "Ziemia Lubańska" nr 13/2011
15 09 2011