Nagrody dla artystów
Zgodnie z obietnicą Gminny Ośrodek Kultury i Sportu przyznał nagrodę dla zwycięzców konkursu plastycznego pt. „Popularne postacie bajkowe z krajów Unii Europejskiej”. Przypomnijmy, iż zwycięzcami zostali uczniowie ze Szkoły podstawowej z Radostowa a ich prace można było oglądać na wystawie podczas tegorocznych obchodów Imienin Henryka, Henryki i Henrykowa.
Skoro uczniowie zwyciężyli w konkursie „bajkowym” najlepsza chyba byłaby nagroda w postaci bajki. I tak taż się stało. W dniu 16 września dzieci zostały zaproszone na seans filmowy do kina „Forum” w Bolesławcu na kultowy już film pt. „Król Lew” w 3D. Dzieciom bardzo podobała się bajka i wizyta w kinie 3D i o to nam chodziło !
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do brania udziału w konkursach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

20 09 2011

Dożynki wiejskie w Nawojowie Łużyckim, Nawojowie Śląskim i Radogoszczy