biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101414

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami
Siła i potęga gminy zależy w znacznej mierze od lokalnych przedsiębiorców. Stąd też Wójt Gminy Lubań - Zbigniew Hercuń zaprosił przedstawicieli firm, które w okresie ostatniego roku kalendarzowego zarejestrowały swoją działalność gospodarczą na terenie gminy na spotkanie do siedziby urzędu w dniu 19 września.
Spotkanie było okazją omówienia możliwości współpracy gminy z przedsiębiorcami, jej pomocą w dalszy rozwój lokalnych firm. Uczestnicy spotkania zapoznani zostali z możliwościami wynikającymi z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Podzielili się swoim spostrzeżeniami dotyczącymi lokalnych podatków.
Bardzo interesujące informacje gminnym przedsiębiorcom przekazała Pani Bożena Mulik-Prezes Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Izerskie”. Wskazała na istniejące różne źródła pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie oraz rozwój firm.
To spotkanie nie było ostatnim spotkaniem z przedsiębiorcami. Wójt, jako dobry gospodarz gminy, musi współpracować z lokalnym biznesem. Wspólne działania są kluczem do sukcesu gminy, jak i lokalnych przedsiębiorców.

22 09 2011


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze