ZAJĘCIA Z RYSUNKU
W dniu 22 października br. w Gimnazjum Publicznym im. Aleksandra Fredry
w Pisarzowicach w ramach projektu pt. „Nowa przestrzeń , nowe możliwości – warsztaty projektowe z graffiti i recycling art. w Gminie Lubań” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbyły się zajęcia z rysunku.
Prowadził je absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu Łukasz Berger.
Zajęcia miały charakter wykładowo-warsztatowy – uczestnicy zapoznali się z tematyką związaną z podstawami rysunku – z perspektywą, proporcją, techniką rysunku, techniką światłocienia . Na koniec zajęć uczestnicy wykonali szkice indywidualnych projektów.
Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo interesujący – z pewnością uczestnicy tych zajęć wiele się nauczyli i chętnie wezmą udział w następnych zajęciach, które odbędą się 19.11.2011 r. - ZAPRASZAMY
26 10 2011

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań